Meie keskendume XXI sajandi ametitele

DIGITURUNDUSE JUHT SOTSIAALMEEDIA SPETSIALIST

Saame tuttavaks

MOST on tegutsenud kümme aastat ja selle loomisest saadik keskendunud digi-turundusega seotud erialade õpetamisele ning ettevõtjate turunduse arendamisele!

 Meie väärtused

Aastatepikkuse pingsa töö tulemusena oleme kogunud unikaalse ning laialdase kogemustepagasi, mille eesmärk on luua erakordset väärtust kõigile oma klientidele.

Tulemuslikkus

Oma ettevõttes oleme loonud selge ja mõõdetava süsteemi ning oleme valmis seda aitama luua mistahes teises ettevõttes.

Õlg õla kõrval saavutab rohkem

Me viime inimesed kokku, aitame õpilastel leida töökohti ja huvitavaid projekte ning õpetame neid olema aktiivsed liikmed ka vajalikes äriringkondades.
 

Leiame parimad spetsialistid

Meie spetsialistid annavad edasi oma kogemusi ning juhivad uuele tasemele, kus on võimalik omandada meelepärane elukutse palgatööks või alustamaks hoopis oma äriga.

 

Praktikutest lektorid

Ainult teooriaga ei anna edasi praktilisi oskusi. Selleks õpetavad meil ainult praktikutest lektorid – inimesed, kes igapäevaselt ise kasutavad neid strateegiaid, millest nad meie õpilastele räägivad. 

10 aastat turul ja 3000+ klienti

Armastame seda, mida teeme ja hindame kõrgelt inimesi ja ettevõtteid, kellega koostööd teeme.

KOOLITUSED

Tänapäeva populaarseima ameti tiitlile kandideerib kindlasti digiturundaja – see ei ole ainult huvitav amet, vaid avab ka palju võimalusi. Omandatud oskused on rakendatavad nii palgatööna kui ka oma äri loomiseks ning arendamiseks. Lisaks digiturunduse juhi ametile on meil veel võimalusi end täiendada. Loe lähemalt, milliseid kursuseid MOST veel pakub!

Liitu meie uudiskirjaga! Nii ei jää Sul midagi kahe silma vahele.

POPULAARSEMAD KURSUSED

Digiturunduse juht

Äri kolis veebi ja sellest tulenevalt on fookuses uued ametid, mis on seotud digiturundusega – need võimaldavad suurendada oma müüki, parandada suhteid klientidega ja laiendada äri kodust lahkumata!

Sotsiaalmeedia spetsialist

Sotsiaalvõrgustikud meie kõigi igapäevaelu osa. Üha rohkem ettevõtteid on leidnud viisi, kuidas sotsiaalmeedia kanaleid kasutada oma maine ja müügi kasvatamiseks.